Заміна автоскла у Вінниці

Скло є однією з найважливіших частин конструкції автомобіля. Цілісність автомобільного скла — це гарантія безпеки в автомобілі. Наявність сколів і тріщин може стати причиною оптичних спотворень і дефектів. Якщо розмір пошкодження перевищує 25 см, обов'язково проводиться заміна автоскла у Вінниці.

Заміна скла — це високотехнологічна процедура. Компанія "СклоАвтоШина" може виконати ремонт лобового, бічного або заднього скла у м. Вінниця.

Для успішної заміни скла необхідно:

• кваліфіковані механіки з великим досвідом у сфері обслуговування автоскла;

• використання високоякісних робочих матеріалів від найкращих світових виробників;

• застосування спеціалізованого інструменту;

• використання найновіших технологій у сфері заміни автоскла у Вінниці.

Для заміни елемента в компанії "СклоАвтоШина" необхідно звернутися за телефоном для дистанційної консультації. Співробітник уточнить марку і опції, розповість про час виконання необхідних робіт, ознайомить з прейскурантом. При узгодженні виду і вартості робіт можна подати заявку на зручний час візиту. При необхідності можна замовити виклик спеціальної мобільної бригади для проведення ремонту автоскла у Вінниці на місці. За бажанням клієнта можливий підбір ідентичного "рідного" скла з усіма заводськими параметрами: датчики дощу і світла, камера, обігрів і т. д. Компанія "СклоАвтоШина" працює тільки з якісною продукцією від надійних виробників.

Що потрібно для заміни скла в автомобілі?

• підготовка до демонтажу пошкодженого скла. Видалення зовнішніх і внутрішніх елементів, які можуть бути пошкоджені при демонтажі;

• демонтаж. Очищення від клею, обробка праймером. Підготовка кузова до установки нового автоскла;

• монтаж автоскла. Вклейка на спеціальний клей з використанням високоточного сучасного обладнання;

• установка раніше знятих елементів.

При виробництві такого типу робіт надзвичайно важлива точність виконання. Завдяки досвіду майстрів зовнішні і внутрішні елементи (уплотнювачі, молдинги) залишаються цілими. Точний і акуратний демонтаж гарантує цілісність фарби на кузові. Майстерність фахівців забезпечує відсутність перекосів і протікань.

Заміна автоскла в компанії "СклоАвтоШина" у Вінниці - це гарантія високої якості, надійності та розумних термінів виконання роботи.